2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA BAŞLAMADAN ÖNCE KÜÇÜKKUYU İLKÖĞRETİM OKULU BAHÇE DUVARLARI BELEDİYEMİZ TARAFINDAN BOYANDI…

0
149

2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA BAŞLAMADAN ÖNCE KÜÇÜKKUYU İLKÖĞRETİM OKULU BAHÇE DUVARLARI BELEDİYEMİZ TARAFINDAN BOYANDI…

Belediyemiz ,her yıl olduğu gibi bu yılda beldemizde bulunan her okulun ihtiyaçlarına imkanlarımız doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyor.

Bu doğrultuda Değerli Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN’ın talimatıyla; belediyemiz ekibince Küçükkuyumuz da bulunan Küçükkuyu İlköğretim Okulunun; boyası akmış ve hasar görmüş bahçe duvarının bakım onarım ve boyama işleri de gerçekleştirilmiş bulunmaktadır.

2012- 2013 Eğitim Öğretim yılının başlamasına günler kaldığını hatırlatan Belediye Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN “Beldemiz sınırları içinde bulunan her okulumuzun bakım onarım ihtiyaçları var. Belediyemizin ekipleri imkânlar doğrultusunda ihtiyacı olan tüm eğitim kurumlarına destek olmaktadır. Bu işleri asli görevimiz arasında bildik ve Küçükkuyu Belediyesi olarak çocuklarımızın eğitimlerinde hiçbir sorun yaşamadan uygun fiziki ortamlarda ders görebilmeleri için elimizden geleni yapmak için kolları sıvadık. Çocuklarımızın eğitim dönemine sorunsuz girmelerini arzu ediyoruz ve eğitim öğretim yılı süresince her türlü ihtiyaçlarında okullarımıza desteklerimizi her zaman sürdürmeye devam edeceğiz” diyen Başkanımız, bir kez daha geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın rahat ve huzurlu bir ortamda eğitim ve öğretim görmeleri için fedakârlığını göstermiş oldu.