02 EYLÜL 2012 PAZAR 8.KÜÇÜKKUYU KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ’NİN 2.GÜNÜ…

0
179


02 EYLÜL 2012 PAZAR 8.KÜÇÜKKUYU KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ’NİN 2.GÜNÜ…
Küçükkuyu Belediyesi Festival Şenliği’nin 2. Gününde; beldemiz bünyesine yeni kazandırılmış olan Zübeyde Hanım Sağlık, Eğitim ve Sosyal Tesisi’n de saat 18:30 da Dr. Cavidan GÖKSOY’un “Bir Damla Suyun Hikayesi “ adlı ebru sergisi açıldı. Açılışını Değerli Başkanımız Sayın Cengiz Balkan’ın gerçekleştirdiği sergi, birbirinden güzel eserleriyle adeta büyüledi. Başkanımız; Ebru Sanatçısı Dr. Cavidan GÖKSOY’a plaket ve çiçek takdiminde bulundu. Sergiyi gezen vatandaşlarımızın büyük beğenisini toplayan GÖKSOY, memnuniyetini tatlı tebessümü ile konuklarına aktardı.
Akabinde Saat 19:00 ‘da Mübadela Anıtı’nın önünde Cumhuriyet Yazarları Hikmet ÇETİNKAYA, Serdar KIZIK, Yeşilçamın en tanıdık ve harika ismi Tarık AKAN ve hiç tartışmasız Tiyatronun unutulmayacaklar arasında olan Rutkay AZİZ “ 3’lü Sobet “ ile bir araya geldiler. Bir saat süren panel halkın katılımıyla ve sorularıyla bir sohbet havasında gerçekleşti. Sohbetin Ardından Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN değerli katılımcılara plaket, çiçek ve yöresel hediye takdiminde bulundu.
8. Küçükkuyu Kültür Ve Sanat Festivali’nin 2. Günü’nün akşam programında Çankaya Belediyesi Halk Oyunları Ekibi ‘nin muhteşem dans gösteriyle başlanmış olundu. Ardından saat 22:00 de beklenen sanatçı Ferhat GÖÇER ‘in sahneye çıkmasıyla müzik şöleni başlamış oldu. Ferhat GÖÇER’in göstermiş olduğu performans hayranı tarafından büyük beğeni topladı. Körfezin akın ettiği konser Ferhat Göçer ve Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN’ın havai fişek gösterisinde bütün seyircilerle 10. Yıl marşı söylenmesiyle son buldu.