BAŞKANDAN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

0
86

Başkanımız Sayın Cengiz Balkan; geleceğimizin aydın yüzleri Cumhuriyetimizin amansız bekçileri kıymetli öğrencilerimize online eğitim sistemi hediye etti.

İlk ve ortaokulu kapsayan eğitim sistemini çocuklarımıza hediye eden Başkanımız Sayın Cengiz Balkan; eğitim alanında yaptığı girişimlerine bir yenisini daha ekleyerek taktir topladı.

Başkanımızın talimatı ile hazırlanan online eğitim sistemi ile çocuklarımız ve öğretmenlerimiz yeni müfretada göre hazırlanmış olan eğitim öğretim seti ile başarılarına başarı ekleyecekler.

Yeni müfretada göre hazırlanan eğitim paketi hakkında açıklama yapan Başkanımız Sayın Cengiz Balkan, “ güzel ülkemizin yarınların da daha da güzelleşmesi gelişmesi ve çocuklarımızın bu ülke adına güzel şeyler yapması bilinçli bir eğitim sistemine bağlıdır. En saf ve temiz pembe hayalleri barındırarak umutla büyüyen çocuklarımızın gelecekte de aynı umut ve hayallere sahip olarak yetişmesi biz büyüklerin asli görevidir. İşte bu bilinçle değerli öğrencilerimize böyle bir hediye düşündük. Amacımız hızla gelişen dünyaya ayak uydurmak zorunda olan çocuklarımızın eğitimine bir nebzede olsa katkı sağlamaktır.

Bilgi ve teknoloji çağını yaşadığımız şu yıllarda onlar için önemli olan bilmek, bilgiye ulaşmak ve bilginin ışığında yol almaktır. Bu bakımdan okullarında kıymetli öğretmenlerimizin verdiği eğitimize destek sağlayacak ayrıcı güzel vakit geçirebilecekleri hikaye kitapları ve tatil kitaplarını bünyesinde bulunduran online eğitim sistemini ücretsiz olarak onların kullanımına sunuyoruz. Bilgisayar ve internetle iç içe olan çocuklarımız her türlü bilgiye internet aracılıyla ulaştıklarını düşünerek artık bu online eğitim sistemi ile bilgisayar yardımı ile ulaşabilecekler. Sistemin derslerinde başarılarına destek olması dileklerimle “ diyerek sözlerine son verdi.

Site

IMG_3257

IMG_3258

IMG_3259

IMG_3260

IMG_3262