BAŞKANIMIZ SAYIN CENGİZ BALKAN SOMA’DA ACILARI PAYLAŞTI

0
80

Başkanımız Sayın Cengiz Balkan , Manisa’nın Soma ilçesinde facianın yaşandığı maden ocağında kurtarma çalışmalarını yerinde takip ederek, acılı ailelere başsağlığı, yaralılara ve yakınlarına acil şifalar diledi.

Başkanımız Sayın Cengiz Balkan, CHP Manisa Milletvekili Sayın Özgür Özel , CHP Manisa Milletvekili Sayın Sakine ÖZ, CHP İzmir Milletvekili Oğuz Oyan ile Meclis Üyemiz Soydan Uğurlu; Manisa’nın Soma ilçesinde, facianın yaşandığı maden ocağına giderek, kurtarma çalışmalarını yerinde takip etti, acılı ailelerin dertlerini dinledi. Ayrıca yetkililer ile görüşerek, yürütülen kurtarma çalışmaları hakkında bilgi aldı. Başkanımız, hayatını kaybeden ailelerin yakınlarına da başsağlığı dileğinde bulundu.

Başkanımız , “acımız çok büyük, ulus olarak yerin yüzlerce metre altında ekmek peşinde koşan kardeşlerimizi kaybetmenin acısını yaşıyorum. Acılarını bir nebzede olsa paylaşmaya geldim. Kaybettiğimiz işçi kardeşlerimize Allah’tan rahmet , yaralı olarak faciadan kurtulanlara acil şifalar diliyorum” dedi.

1

2

4

5