BAŞKANIMIZ SAYIN CENGİZ BALKAN, TİYATRODA OYNADI

0
94


BAŞKANIMIZ SAYIN CENGİZ BALKAN, TİYATRODA OYNADI

Bakırköy Gönüllü Çevreciler Sosyal Yardımlaşma Derneği üyeleri tarafından sahnelenen “Ben Kadınım, Sen Kimsin …..?” oyununda Belediye Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN da sahneye çıkarak oynadı.

2 perdelik “Ben Kadınım, Sen Kimsin …..?” müzikalinde günümüzde geçen, kadına şiddete hayır ve eğitimin yaşı yoktur mesajları verildi. 50-82 yaş arası tamamı 36 amatör sanatçıdan kurulu tiyatro oyunu, kadına yapılan şiddete değiniyor.

Küçükkuyu Belediyesi Zeytin Kültür Merkezi’nde oynanan oyunda, 2 çiftin birleşmesine vesilene olan sahnesinde oynayan Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN, geceye renk kattı. Rahatlığı ile dikkat çeken başkanımız halkımız tarafından ayakta alkışlandı.

Gecenin sonunda, tiyatronun yazarı ve yönetmeni ayrıca Bakırköy Gönüllü Çevreciler Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin de Başkanı olan Nermin AR Başkanımıza hediye takdiminde bulunurken Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN’da 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde bizleri yalnız bırakmayıp beldemize kadar geldikleri için ve emeklerinden dolayı derneği temsilen Nermin AR’a plaket ve çiçek takdim etti.