BAŞKANIMIZ SAYIN CENGİZ BALKAN’IN 10 NİSAN POLİS BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

0
195

sorumlu459253192

10 NİSAN POLİS BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kurduğu demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne yönelecek her türlü şer odaklarını önleyen ve her karışı şehitlerimizin kanları ile sulanmış bu cennet vatan toprakları üzerinde milletimizin huzur ve güven içerisinde yaşamasını temin eden polis teşkilatının 169. kuruluş yılı nedeniyle, her kademede görev yapan emniyet mensuplarımızı kutluyorum.

10 Nisan, Polis Günü Aziz Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir şükran günüdür. Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle; emniyet teşkilatımızın 169. kuruluş yıldönümü vesilesiyle görevlerini ifa ederken Şehitlik mertebesine erişmiş olan polislerimizi rahmet minnet ve şükranla anıyor, Gazilik onuruna erişen polislerimizi, teşkilatın emekli olmuş personelini ve vatanımızın her köşesinde görev yapan Emniyet Teşkilatımızın her kademesindeki fedakâr ve cefakâr mensuplarını saygıyla selamlarken, aile fertleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Cengiz BALKAN
Küçükkuyu Belediye Başkanı