BAŞKANIMIZ SAYIN CENGİZ BALKAN’IN “HALKLA BULUŞMA” TOPLANTISI HALKIMIZIN YOĞUN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ….

0
77

BAŞKANIMIZ SAYIN CENGİZ BALKAN’IN “HALKLA BULUŞMA” TOPLANTISI HALKIMIZIN YOĞUN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ….

8 Mayıs 2013 Çarşamba Saat 21:00 de Küçükkuyu Belediye Binamızın önünde Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN’ın “ HALKLA BULUŞMA” toplantısı gerçekleşmiş bulunmaktadır.

Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği HALKLA BULUŞMA toplantısı Ulu Önder Mustafa Kemal ve Aziz şehitlerimizin manevi huzurunda 1 dakikalık Saygı Duruşu ve hemen akabinde İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Alkışlarla konuşmasına başlayan Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN, göreve geldiği 4 sene içerisinde neler yaptığı ve ileri ki zamanlarda hangi projelere imza atacağını halkımıza ilan etti.
Konuşmasının başında bu başarılı projelerinin asıl mimarı olan değerli halkımıza , meclis üyelerimize ve emekleriyle var gücü ile çalışan personeline de teşekkür etti.

Ayrıca CHP İlçe Başkanı Sayın Hüseyin ÇELİK ve Yönetin Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Üyesi Ali AKINCI’da bu anlamlı günde Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN’ı yalnız bırakmadılar.

Konuşmanın akabinde halkımızdan gelen sorulara samimi bir şekilde cevap veren Başkanımız, toplantı sonunda halkımızın tebrikleriyle Halkla Buluşması’nı sonlandırdı.

1

2

3

4

5,

5.

5

6

7

8

9

10

12