BAŞKANIMIZ SAYIN CENGİZ BALKAN’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

0
90

BAŞKANIMIZ SAYIN CENGİZ BALKAN’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Resim_2

Millet olarak karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörü içerisinde, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının geliştirilmesine, her türlü kırgınlıkların ve dargınlıkların sona erdirilmesine vesile olan yeni bir bayrama daha ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız.

Bayramlar; toplumun manevi bir zenginliği olup, birlik ve beraberliği perçinleyen, insani vasıfları ön plana çıkaran, dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularının en yükseğe çıktığı çok özel ve kutsal günlerdir.

Birbirimize daha çok yaklaşmanın, büyüklerimiz, aile fertlerimiz, yakın çevremiz, dost ve arkadaşlarımızla kucaklaşmanın, onlarla aramızdaki bağları güçlendirmenin ve hasretleri bitirmenin yegâne yollarından biri tartışmasız bayramlardır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Beraberliğimiz, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Cengiz BALKAN
Küçükkuyu Belediye Başkanı