BAŞKANIMIZ SAYIN CENGİZ BALKAN’IN YENİ YIL MESAJI…

0
71

Çok Değerli Küçükkuyulu Hemşehrilerim;

Hüzünleri ve mutluluklarıyla bir yılı geride bırakmış bulunuyoruz.
Çağımız ileri teknolojilerinin ve bilginin getirdiği ilerlemelerle zaman kavramının çok değer kazandığı günümüzde her gecen saniye daha da kıymet kazanmıştır.

Dolayısıyla zamanın kıymetini bilerek; güzel beldemiz, vatanımız ve tüm insanlık için neler yapabileceğimizin muhasebesini öz vicdanlarımızda yapmak ve harekete geçmek, hele ki böylesi bir zamanda Devletimizin huzurunu ve refahını sağlamak yönündeki en önemli unsurlar olduğu kanaatindeyim. Bu inancımızla göreve geldiğimiz 2009 yılından bu zamana kadar az zamanda çok işler başarmış bulunmaktayız.

2012 yılının muhasebesini yaparken, 2013 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini düşünmek; zamanımızı , enerjimizi en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız. Tarihi, sosyal ve kültürel varlıkların bütün güzelliklerine ve imkânlarına sahip Küçükkuyumuzu istenilen gelişmişlik düzeyine çıkarabilmek en büyük hedefimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa; huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, bu vesile ile hizmet etmekten onur duyduğum Saygıdeğer Küçükkuyulu Hemşehrilerimin yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Başkan Cengiz BALKAN
Küçükkuyu Belediye Başkanı