BELDEMİZ, KAPALI SPOR SALONUNA EN YAKIN ZAMANDA KAVUŞACAK…

0
277

BELDEMİZ, KAPALI SPOR SALONUNA EN YAKIN ZAMANDA KAVUŞACAK…

Çanakkale Valisi Sayın Ahmet ÇINAR’ı makamında ziyaret eden Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN, Meclis Üyelerimiz Soydan UĞURLU ve Hidayet YILMAZ olumlu projelerle; beldemize müjdeli haberler getirdi.

Eski adı Yeşilyurt General Nihat Kocabaş Lisesi olan binanın yıkılıp yerine kapalı Spor Salonu yapılacağını belirten Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN; salonun tek tribünlü olacağını ve voleybol, basketbol, hentbol ve Halk Oyunları gibi birçok spor dalında kullanıma hazır çok amaçlı bir bina inşa edileceğini vurguladı.

Küçükkuyumuzun değişen ve gelişen bir belde olduğunun altını çizen Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN,” Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, belediye hizmetlerinin beldemizin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek, yaşanabilir bir belde yaratmak en büyük hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda Küçükkuyumuzu eğitim, bilişim- teknoloji, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle, rekreasyon alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın hep yanında olmak için mücadele edeceğiz.

Değerli Hemşehrilerime özlemini duyduğu projeler hazırladık. Bölgemizde ciddi bir kapalı spor salonu olmayışından dolayı birçok etkinlikten mahrum kalan beldemize Kapalı Spor Salonu kazandıracağız. Böylelikle vatandaşlarımızın birçok branşta spor yapmalarını sağlayarak, spor kompleksini vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.”dedi.