BELEDİYEMİZİN ARAÇ FİLOSU GÜÇLENDİRİLDİ…

0
189

BELEDİYEMİZİN ARAÇ FİLOSU GÜÇLENDİRİLDİ…

Hizmette kalitenin artırılması için, Belediyemizin girişimleri sonucu araç filomuzu güçlendirmiş bulunmaktayız. Beldemize daha sağlıklı hizmet verebilmek adına, kullanımı noktasında verimliliği azalmış olan araçlarımızı yenileme ve teknolojik gelişmeleri takip etme gayreti içerisindeyiz. Ekonomik durumumuz el verdiği sürece işletme maliyeti daha uygun olan bu tip araçları alarak, araç filomuzu güçlendiriyoruz.
Büyüyen ve gelişen beldemizin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni alınan araçların hizmet kalitesini daha da arttıracağına inancındayız. Bu doğrultu da, Belediyemiz bünyesinde Temizlik İşleri Birimi tarafından kullanımına ihtiyaç duyulan ve belde halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için bu aracımızı T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe yolu ile bünyemize kazandırmış bulunmaktayız.

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanımı Sayın Cengiz BALKAN; Değişen ve gelişen Küçükkuyumuz da artık bazı hizmet araçları yetersiz gelmektedir. Bu bakımdan hizmet araçlarımızı yenilemenin ve almanın bir zaruret haline geldiğini belirterek “ yoğun bir tempoda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her yeni gün daha da gelişen Küçükkuyumuz artık gün geçtikçe gereksinimleri de artmaktadır. Bu bakımdan 2009 yılından bu yana, belediyemize 16. aracımızı araç filomuza eklemiş bulunuyoruz. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe yolu ile 2012 model Mitsubishi Fuso Canter FE859E Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Toplama Aracının işlemlerini tamamlayarak bünyemize kazandırdık. İlerleyen günlerde de ihtiyaç doğrultusunda araç filomuzu yenilemeye ve güçlendirmeye devam edeceğiz. Amacımız her zaman olduğu gibi beldemize daha kaliteli ve öncelikli hizmet etmek olmuştur. Yeni araçlarımız belde halkımıza hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

TEMİZ ÇEVRE , TEMİZ GELECEK
ve DAHA GÜZEL BİR KÜÇÜKKUYU İÇİN ÇALIŞIYORUZ….