ÇALIŞMALAR TAM HIZ DEVAM EDİYOR…

0
54

ÇALIŞMALAR TAM HIZ DEVAM EDİYOR…

Beldemizin takdiri ile 2009 yılında göreve gelen Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN, beldemizin çehresini değiştirecek çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Ege’nin Başladığı Yer olan Güzel Küçükkuyumuzu marka haline getiren Başkanımız beldemiz için çalışmalarına son hız devam ediyor.

Az zamanda çok işlere imza atan ve yaptığı başarılı çalışmalarla göz dolduran Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN, “ yaz sezonun tüm yoğunluğuna rağmen alt ve üst yapı çalışmalarına ara vermeden vatandaşlarıma taahhüt ettiğim hizmetleri yerine getirmenin haklı gurur ve heyecanını yaşıyorum “ dedi.

“ Son günlerde ihalesi yapılan yaklaşık 20.000 m2 kilit parke taşı çalışmalarının yanı sıra yaklaşık 400 ton sıcak asfalt çalışmaları ile yolların yapımına devam ediyoruz “diyen Başkanımız “ Değerli Küçükkuyulu Hemşehrilerime seçim bildirgemde vaat ettim tüm hizmetleri kimi zaman zorlansak da elimizi taşın altına koyarak ben, meclis üyelerim ve var gücüyle çalışan ekibimle başarmak için çalışıyoruz. Amacımız mavi ve yeşilin birleştiği bu şirin beldemizde halkımızın huzuru ve rahatı için onlara hizmet etmeye devam edeceğiz “ diyerek konuşmalarına son verdi.

IMG_4524

IMG_4526

IMG_4535

IMG_4538

IMG_4549