KANSER BİLİNCİ

0
128

Türkiye Kanserle Savaş Vakfı ‘nın 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü, beldemiz de gerçekleştirdiği “KANSER BİLİNCİ “konulu panel halkımızın yoğun katılımıyla saat 15.00 de Zeytin Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
Kanser nedir ? Meme kanseri ve tedavisi ile Prostat kanseri ve tedavisi konularına değinen doktorlarımız, halkımızın bilinçlenmesine ve yapılacak önlemler konusunda bilgi sahibi oldular.

Belediyemiz ve Türkiye Kanserle Savaş Vakfının ortaklaşa düzenlediği bu kapsamlı eğitim panelinde Vakfın değerli Başkanı ve Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Metin Ertem ile Üroloji Uzmanı Op. Dr. Murat Tuğrul Eren’e çok teşekkür ediyoruz.

Ayrıca bu panelin gerçekleşmesinde bizlere yardımcı olan Nilüfer Şengel’e ve Sinan Şanlı ‘ya da desteklerinden ve katkılarından dolayı teşekkürlerimizi de bir borç biliyoruz.
“Kanser Bilinci ” konulu eğitici panel sonunda değerli doktorlarımıza Başkanımız Sayın Cengiz Balkan plaket takdiminde bulunurken, katkılarından dolayı da Nilüfer Şengel’e ve Sinan Şanlı ya a çiçek takdiminde bulunuldu.

IMG_6415

IMG_6416

IMG_6431

IMG_6446

IMG_6456

IMG_6465