KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEMESİ HIZLA DEVAM EDİYOR…

0
329

KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEMESİ HIZLA DEVAM EDİYOR…

Beldemiz sınırlarında ki yollara kilit parke taşı döşemesine hızla devam edilirken yapılan çalışmalar ile hem modern bir kimlik kazanıyoruz hem de ve Güzel Küçükkuyumuzun estetik dokusunu korumaya da önem veriyoruz.

Yaklaşan kış mevsiminin gelmesiyle Belediyemiz tarafından yapılan çalışmalar ile beldemizi güzelleştirme atağına başlanırken, bu bağlamda cadde ve sokaklara kilit parke taşı döşeme işi tüm hızıyla devam ediyor.

Fen İşleri Birimi’ne bağlı ekiplerin, şuan beldemizin farklı bölgelerinde kilit parke, yol, kaldırım ve sert zemin çalışmalarını sürdürdüğünü vurgulayan Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN; ‘’Bizim önceliğimiz altyapı sorunlarını tamamen çözdükten sonra üst yapı hizmetlerini yapmaktır. Bu bağlamda alt yapı sorunlarını çözdüğümüz bölgelerde kilit parke taşı döşeme çalışmalarımız sürüyor. Bu çalışma kapsamında son günlerde, Celalettin Topçu ve Akasya Caddeleri çamur ve tozdan kurtarıldı. Bunlara ilave olarak ta Bahar Sokak, Altınkum Sokak, Martı Sokak ve Yelken-5 Sokak tümüyle düzenlenip vatandaşların kullanımına sunuldu. Böylelikle son bir ayda çeşitli sokak ve caddelere yaklaşık 20 bin m2 taş döşendi.

Gururla ifade etmek gerekirse, şuan hali hazırda alt yapısı tamamlanan bölgelerde kilit parke çalışmalarımız da devam etmekte. Yapılan bu çalışmalarımız ile Küçükkuyumuzu modern bir görünüme kavuşturduk. Beldemizin güzelliği ile uyumlu bir şekilde oldukça, çağdaş bir görünüme kavuşan Küçükkuyumuz, vatandaşlarımız tarafından da oldukça takdir edildi’’ dedi.