KÜÇÜKKUYU BELEDİYESİ GÖKÇETEPE MAHALLESİ AÇIK ALAN ÇOK AMAÇLI SPOR KOMPLEKSİ…

0
227

KÜÇÜKKUYU BELEDİYESİ GÖKÇETEPE MAHALLESİ AÇIK ALAN ÇOK AMAÇLI SPOR KOMPLEKSİ PROJESİ…

Belediye Başkanlığımız 2014 yerel seçimlerinden önce Beldemiz mücavir alanı içinde Gökçetepe Mahallesi’nde 700 m2 lik alana yapılacak olan çok amaçlı spor kompleksinin temeli en yakın zamanda atacaklarını beyan etti.

Özellikle beldemize gelen tüm misafirlere ve Küçükkuyulu hemşehrilerimize büyük katkısı olacağına inanılan projemizi en yakın zamanda hayata geçirileceği müjdesini veren Başkanımız Sayın Cengiz Balkan, konu hakkında belde halkımıza şu açıklamada bulundu.

“ geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın aydınlık yüzleri olan gençlerimize verdiğimiz sözleri her zaman yerine getirme gayreti içerisinde olduk. ilk öncelikle göreve geldiğimizde gençlerimize Cemali Burnaz Futbol Sahasını 19 Mayıs 2011 de armağan ettik. Yine onların talepleri doğrultusunda Futbol Okulu açarak spor gelişimlerine katkı sağlamış olduk ve bu da yetmez dedik şimdide çok amaçlı spor kompleksi projesini en yakın zamanda halkımızla buluşturma kararı aldık.

Yapılacak olan Çok Amaçlı Spor Kompleksi Projesi ile özellikle çocuklarımızın, gençlerimizin ve spor yaparak zinde kalmak isteyen vatandaşlarımızın artık kendi mahallelerinde aileleriyle hoşça vakit geçirebilecekleri, bedenlerini ve sıhhatlerini zinde tutacak hareketleri yapmalarını sağlayacakları çok amaçlı spor kompleksi kuracağımızı tüm halkımıza duyurmak iterim” dedi.

1 (1)

2 (1)