KÜÇÜKKUYU EMİTT’DE….

0
79

KÜÇÜKKUYU EMİTT’DE….

24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında TÜYAP’ta 17. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT‘te 12 A Salon da Çanakkale Valiliği ‘nde yer alan Küçükkuyu Belediyesi, beldenin doğa ve turizmini misafirlerine en iyi şekilde anlatıyor….

Geçtiğimiz yıllarda da katılmış olduğu EMİTT Fuarı’nda her zaman olduğu gibi ilgi odağı stantlardan birisi olan Küçükkuyu Belediyesi, zeytin ve zeytinyağı başta olmak üzere Küçükkuyumuzun tarihini ve doğal güzelliklerini ziyaretçilerine en iyi şekilde aktarıyor.

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te 12 A ‘da yer alan Küçükkuyu Belediyesi, yöreyi anlatan broşür, dergi, kitapçık ve promosyon hediyelerle çok kapsamlı tanıtım çalışmaları gerçekleştirmiş bulunuyor. Ayrıca ünlülerinde akın ettiği fuarda Stantımız ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Değerli Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN’ın da ikinci gün katılımıyla daha da renklenen standımız önemli misafirlerimizi de ağırladı. Bir çok televizyon kanalının bulunduğu fuarda basın mensubu ziyaretçiler standımıza büyük ilgi gösterdi. Başkanımız yaptığı her röportajda Küçükkuyumuzun kültürel ve doğal güzelliğine, zeytin ve zeytinyağına , havasına ve suyuna detaylı bir şekilde değindi. Ayrıca EMİTT Fuarına katılımın beldemizin tanıtımı için büyük önem teşkil ettiğini vurguladı..