KÜÇÜKKUYU İLKÖĞRETİM OKULU 1-C ÖĞRENCİLERİ BAŞKANIMIZ SAYIN CENGİZ BALKAN’I MAKAMINDA ZİYARET EDEREK TEŞEKKÜR ETTİLER…

0
246

KÜÇÜKKUYU İLKÖĞRETİM OKULU 1-C ÖĞRENCİLERİ BAŞKANIMIZ SAYIN CENGİZ BALKAN’I MAKAMINDA ZİYARET EDEREK TEŞEKKÜR ETTİLER…

Küçükkuyu İlköğretim Okulu 1-C sınıf öğretmeni Erdoğan YAVAŞ ve beraberindeki dokuz öğrenci ile birlikte belediyeye gelerek Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN’ı makamında ziyaret ettiler.
Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan 1-C sınıf öğretmeni Erdoğan YAVAŞ, “Geçtiğimiz günlerde sınıfımızın bazı taleplerimiz olmuştu. Sağ olsun başkanımız bizleri geri çevirmeyerek taleplerimizi karşıladılar. Bizde öğrencilerimiz ile birlikte kendilerine teşekkür etmek için bir ziyaret gerçekleştirdik. Belediye Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN’a eğitim ve öğretime yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Belediye Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN, ziyaretten memnuniyetini ifade ederek, “Beldemizde ki faaliyetlerini sürdüren eğitim kurumlarımıza elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu destek ve katkılarımız bundan sonrada devam edecektir. Yeter ki geleceğimizin güvencesi, ulusumuzun en değerli varlığı olan sevgili gençlerimiz her daim başarı olsunlar. Bende ziyaretleri ile beni onurlandıran Küçükkuyu İlköğretim Okulu 1-C sınıf öğretmeni Erdoğan YAVAŞ ‘a , sınıf annelerine ve öğrencilerine teşekkür ediyorum” dedi ve konuşmaların ardından Küçükkuyu İlköğretim Okulu 1-C sınıf öğrencileri Başkanımıza çiçek takdim etti.