KÜÇÜKKUYU İLKOKULU 3-A SINIFI ÖĞRENCİLERİ, BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ…

0
807

KÜÇÜKKUYU İLKOKULU 3-A SINIFI ÖĞRENCİLERİ, BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ…

Beldemiz Küçükkuyu İlkokulu 3-A Sınıfı öğrencileri, Belediye Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarete Küçükkuyu İlkokulu 3-A Sınıfı öğrencileri ile birlikte Sınıf Öğretmeni Rana UÇAN ve Sınıf Anneleri olan Medine POLİSOĞLU’da katıldı.

Sınıf Öğretmeni Rana UÇAN, “ Başkanımızı hem ziyaret etmek hem de kendisine desteklerinden dolayı teşekkür etmek istedik. Sınıfımızın hatta okulumuzun birçok ihtiyacının giderilmesi konusunda bizleri hiçbir zaman geri çevirmedi. Bu anlamda desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum “dedi ve sınıf adına Başkanımıza desteklerinden dolayı plaket takdiminde bulunurken, değerli öğrencilerimiz Şahan Naci YÜKSEL, Rıza ÇELİKKAYA, Poyraz POLİSOĞLU, Yağmur GÜMÜŞ, Gökhan YILDIZ, Asu UÇAR, Elif Özlem İBİŞ, Lara Nur ÜNER, Gamze KÖKSAL ve Mustafa TOK’da çiçek verdiler.

Memnuniyetini ifade eden Belediye Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN “ Eğitim için atılan her adımın bizlere başarılı, güçlü ve çalışkan nesiller olarak geri döneceğine inanıyorum. Bu sebepten dolayı göreve geldiğim ilk günden itibaren en çok önemsediğim ve gerçekleştirmekten mutluluk duyduğum okullarımıza, öğrencilerimize kısaca çocuklarımıza yapılan maddi ve manevi destekler oldu. Eğitime desteğimiz her zaman devam edecektir” dedi.

Ziyaretin sonunda minik öğrencilerimiz Başkanımızdan Sinema gösterimi istediler. Başkanımızda bu isteklerini en yakın zaman da gerçekleştireceğini vurguladıktan sonra miniklerimiz Başkanımızın makamında memnun bir şekilde ayrıldılar.

1

2

3

IMG_5526