KURBAN BAYRAMI VESİLESİYLE, BAŞKANIMIZ SAYIN CENGİZ BALKAN’IN BELDEMİZ HALKI İLE BAYRAMLAŞMASI…

0
91

KURBAN BAYRAMI VESİLESİYLE, BAŞKANIMIZ SAYIN CENGİZ BALKAN’IN BELDEMİZ HALKI İLE BAYRAMLAŞMASI…

Belediye Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN, Kurban Bayramı nedeniyle 27 Ekim 2012 Cuma günü 10:00-13:00 saatleri arasında bayramlaşmayı Belediye Başkanlık makamında kabul etti.

Küçükkuyu Belediye Başkanlığı makamında düzenlenen bayramlaşmada Başkanımız, bayramların toplum olarak büyük önem verdiğimiz, birlik ve beraberliğin pekiştiği, kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygı duygularını paylaştığımız dini ve milli bayramlar; millet olma şuuruna ermenin temeli ve sosyal hayatımızın simgesi olan önemli günlerdir dedi.

Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba göstermeliyiz. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece, inanıyorum ki daha güzel günlere ulaşacağız. Şeklinde konuştu.

halkın yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşmaya gelen misafirlerimizle ile tek tek ilgilenen Başkanımız, gelen konukların hal hatırlarını sorduktan sonra tatlı ikramında bulundu.