ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA YEMEĞİ

0
128

Belediye Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN Öğretmenler Günü vesilesiyle geleneksel olarak her sene düzenlenen Beldemizde görev yapan ve emekli olan değerli öğretmenlerimizi 29 Kasım 2014 Cumartesi günü Gultur Motel’de düzenlenen yemekte bir araya getirdi.

Öğretmenlerimizin eşli katılımıyla gerçekleşen bu anlamlı gece; Belediye Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapmasıyla başladı.

Ardından Başkanımız ; Görev süresi boyunca eğitim ve öğretim yolunda göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı ve yeni emekli olarak bu kutsal görevi gençlere bırakan değerli öğretmeniz Sayın Erdoğan Yavaş’a plaket takdiminde bulundu. Daha Sonra Küçükkuyu İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Kadir Barış Kalmaz ve Fernur Sözen Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Yücel Okan, Başkanımız Sayın Cengiz Balkan’a beldemiz okullarına yapmış olduğu destek ve katkılarından dolayı bu anlamlı gecede plaket takdiminde bulundular.

Konukların yoğun ilgi gösterdiği gece Körfezi sevilen sesleri Abdullah Sanrı ve Ufuk Gündoğdu’nun seslendirdiği şarkılar eşliğinde; yenen yemeğin ardından son buldu.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11