Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurumumuz 07.12.2007 tarihinde T.C. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ve bu kurumun denetiminde Gökçetepe mah. Halil Efendi cad. no 38 Küçükkuyu /Ayvacık ÇANAKKALE adresinde hizmete başlamıştır.

6 bireysel eğitim odası, 2 grup odası, 1 erken çocukluk dönemi odası, 1 rehberlik odası, 1 uygulama evi, 1 oyun odası, 1 aile bekleme odası ve idare bölümü ile hizmet vermektedir. Eğitim çalışmalarımızı birebir izleyebilmek ve bu uygulamanın kurum dışında da aile tarafından uygulanabilmesi için tüm eğitim odalarımızda gözlem aynaları mevcuttur.

Alanlarında lisans eğitimi almış 1 Özel Eğitim Öğretmeni, 2 Çocuk Gelişimi Öğretmeni, 1 Rehberlik ve Psikolojik danışman ve diğer yardımcı personellerle hizmet vermekteyiz.

Öğrenci ilk başvurusunda yaşına ve gelişim düzeyine uygun, değerlendirme ölçeklerimizle tecrübeli personelimizden oluşan değerlendirme kurulu tarafından değerlendirilmekte, gelişim düzeyleri belirlenmektedir. Kurul tarafından Özel Eğitime uygun görülen öğrencinin kayıt başvurusu alınır. Kayıt yapılan her öğrenciye gelişim düzeyine uygun bireyselleştirilmiş eğitim programı hazırlanmaktadır. Bu program doğrultusunda desteklenmesi gereken gelişim alanlarına uygun bireysel eğitim ve grup eğitimi uygulanmaya başlanmaktadır.

Sosyal güvenceniz olsun yada olmasın Özel Eğitim ve Rehabilitasyon hizmetini hiçbir ücret ödemeden bulacağınız erkezimizde sizleri bekliyoruz. Ayrıca ücretsiz servis hizmetimiz bulunmaktadır.

BUKET KILINÇ
Kurum Müdürü

KÜÇÜKKUYU ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ: 0286 752 12 10