ÜCRETSİZ PAZAR SERVİSİ HİZMETE BAŞLADI

0
204

01 Mart 2019 Cuma günü başlayan ücretsiz pazar servisi ile halk pazarından alışveriş yapan vatandaşlarımızı, ücretsiz olarak evlerinden alınıp tekrar evlerine bırakıyor. 

Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Balkan, yaptıkları çalışmalarla Küçükkuyu halkının yaşantısını kolaylaştırmayı amaçladıklarını belirterek, “vatandaşlarımız özellikle de analarımız, bacılarımız pazardan alışveriş yapıyor paketleri eve götürmekte zorlanıyordu. Buna çözüm olacak bir uygulamayı sosyal yöneticilik anlayışı ile hizmete sunduk. Halk pazarında belirlenen noktalardan düzenli bir şekilde servis aracımız hareket edip, halkımızı yine evlerine bırakıyor.” dedi.

Ücretsiz servis hizmetinden yararlanan vatandaşlar ise uygulamadan gayet memnun. Pazar alışverişini yapıp evine gitmek için ücretsiz pazar servis aracını kullanan belde sakinleri uygulamayı başlatan Başkanımız Sayın Cengiz Balkan’a teşekkürlerini ilettiler.

DUYURU:

Vatandaşlarımıza özel ücretsiz pazar servis aracı, Ilıca Deresi yanında bulunan Şok Market önünden başlayarak, anfi tiyatro, Adnan menderes caddesi, oto sanayi bölgesi güzergâhından Cuma günleri ücretsiz olarak, tam gün  hareket edecektir.