Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün beldemize gelişinin 85. yıl dönümü vesilesiyle belediyemiz Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında,ADD Küçükkuyu Şubesi işbirliği ile gerçekleştirdiği program da halkımız yine bizleri yalnız bırakmadı .

Yoğun katılımın görüldüğü etkinlik saat 14.00’de ADD önünde Küçükkuyu Belediyesi Minikler ve Yıldızlar Halk Oyunları ekiplerinin gösterisi ile başladı .

Ardından ADD Yönetim Kurulu Üyesi Temel Bilgili ve Başkanımız Sayın Cengiz Balkan günün anlam ve önemine istinaden konuşmalarını gerçekleştirdikten sonra, mikrofonu panelist M. Saffet Molvalı’ya bıraktılar. ” Atam Küçükkuyu’da” konulu panelde Molvalı 85. yıl öncesini konuklarımıza bir kez daha yaşatmış oldu. Kahve ikramı ile büyük bir keyifle dinlenilen panel sonunda program plaket sunumu ile son buldu.

Günün anlam ve önemine yakışır bir şekilde hazırlanılan program etkinliğinin ikinci durağı, Eski Belediye Düğün Salonu oldu. Küçükkuyu Belediyesi TSM Koromuzun muhteşem konseri ile keyifli saatler geçiren halkımız, zaman zaman da şarkılara eşlik ettiler. “Bu Gece Tüm Şarkılar Atamız İçin” diyen Küçükkuyu Belediyesi TSM Korosu ayakta alkışlandı. Halkımızın yoğun katılım gösterdiği Atamızın Küçükkuyumuza gelişinin 85. yılı anma programı gecesi, Şef Onur Okur’a plaket ve çiçek takdimi ile son buldu.