ZEYTİN KÜLTÜR MERKEZİ’NDE 22 OCAK 2013 SALI GÜNÜ ABDULLAH ŞAHİN NOKTA TİYATROSU OYUNCULARI ; 2 PERDELİK KOMEDİ OLAN” “YOKSA OYUNAMI GELDİK ? ”ADLI TİYATRO GÖSTERİMİ İLE İZLEYENLERE KEYİFLİ ANLAR YAŞATTI….

0
444ZEYTİN KÜLTÜR MERKEZİ’NDE 22 OCAK 2013 SALI GÜNÜ ABDULLAH ŞAHİN NOKTA TİYATROSU OYUNCULARI ; 2 PERDELİK KOMEDİ OLAN” “YOKSA OYUNAMI GELDİK ? ”ADLI TİYATRO GÖSTERİMİ İLE İZLEYENLERE KEYİFLİ ANLAR YAŞATTI….

Bir döneme damgasını vuran “Nokta ile Virgül” çiftinin Nokta’sının oynadığı “Yoksa Oyuna mı Geldik?” oyununda, günümüz Kadın Ve Erkek İlişkilerini konu alıyor. Güldürürken düşündüren oyun izleyenler tarafından tam puan aldı.

Türk tiyatrosunun usta isimlerinden Nokta lakaplı Abdullah Şahin’in Sibel Nançin ile birlikte oynadığı güldürürken düşündüren oyunu “Yoksa oyuna mı geldik? ” ile Küçükkuyu Zeytin Kültür Merkezi’nde sahne aldı.
Yaklaşık iki saat süren oyunun bir bölümünde bütün dünyada izlenme rekorları kıran Güney Koreli şarkıcı PSY’nin ‘Gangnam Style’ dansını taklit ederken salondaki izleyicilerde eşlik etti. Güldürürken düşündüren oyunu Küçükkuyulu sanatseverler ilgi ile izledi.

Tiyatrocu Metin Zakoğlu’nun yazdığı ve yönettiği komedi oyun, Yaklaşık iki saat süren iki perdelik ücretsiz olarak gösterilen oyun, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.

Başkanımız Sayın Cengiz BALKAN gecenin sonunda tiyatro ile ilgili yaptığı açıklamada; “Tiyatro dünyasının duayeni Abdullah Şahin ve ekibi ile bizlere çok güzel dakikalar yaşattılar. Gösteride halkımızın da büyük bir katılım göstermesi ayrı bir güzellikti. Nokta Tiyatrosu ekibine bir şeyleri düşünmemize teşvik ettikleri ve eğlendirdikleri için çok teşekkür ediyorum. Sanatı ve sanatçıyı böyle etkinliklerle sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi ve değerli tiyatro ekibine gösteri sonunda hediye takdiminde bulunarak etkinliğimiz son buldu.