2018  OCAK  AYI MECLİS GÜNDEMİ İLANI

5393 Sayılı Belediye Kanunun 20.maddesi gereğince Küçükkuyu Belediye Meclisi aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere 03.01.2018  Çarşamba Günü saat 14.00 de Liman içinde bulunan Kültür Merkezi Sunum Salonunda toplanacaktır.

TÜM HALKIMIZA VE MECLİS ÜYELERİMİZE İLAN OLUNUR

GÜNDEM:

1- Kurumumuzda sözleşmeli olarak çalışacak personellerin tam ve kısmi zamanlı  sözleşmeleri ve ücretlerinin belirlenmesi konusunun görüşülmesi.

2- Belediyemizde 2018 yılı içinde çalışmak üzere istihdam edilecek geçici işçi vizelerinin yapılması konusunun görüşülmesi.

3- Belediyemizde itfaiye ve zabıta hizmetlerinde kadrolu olarak çalışan personele 2018 yılı için aylık fazla çalışma ücreti ödenmesi konusunun görüşülmesi.

4- Kurumumuza ait yola, yeşil alana terk edilmiş olan kısımların herhangi bir maksat amacıyla işgaline ait işgal harcının belirlenmesi konusunun görüşülmesi.

5- Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nden Belediye Kreş Bahçesi  olarak kullanılmak üzere kiralanan taşınmazın, kira bedeli konusunun görüşülmesi.

6-10.11.2017 tarih ve   Düzenleyici İşlem Taslağı   1716856 sayılı Sayıştay Başkanlığı Daireler   Kurulu görüşü doğrultusunda Küçükkuyu Belediye Başkanlığı Spor Faaliyetlerinde Üstün Başarı Gösterenlerin Ödüllendirilmesine ve Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Yardıma Dair Yönetmelik konusunun görüşülmesi.