BELDEMİZE BİR PARK DAHA KAZANDIRDIK…

0
392

BELDEMİZE BİR PARK DAHA KAZANDIRDIK…

Küçükkuyu Belediyesi olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben Türk Gençliğinin , spor yaparak güçlü olmasını isterim ” sözlerinde yola çıkarak, sınırlarımız içinde bulunan yeşil alanlar başta olmak üzere halkımızı sağlıklı bir çevrede yaşatmak, bölgemiz içinde yaşayan tüm çocuklarımız için parklar yapmış bulunmaktayız.

Çocuklarımızın sağlıklı bir biçimde kaza ve tehlikelerden uzak, çağdaş ve modern çocuk parklarına ihtiyaç duyduklarından dolayı, bizde belediyemiz sınırları içinde bulunan yeşil ve boş alanları değerlendirerek geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı daha sağlıklı yaşamasına zemin hazırlamış bulunmaktayız.

Bu bağlamda; Belediyemiz tarafından, çocukların sosyal ve bedensel gelişimlerine katkı sağlaması amacıyla yapımı tamamlanan “Uğur Mumcu Çocuk Parkı”nı geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza hediye ediyoruz.

Yapılan bu çalışmalar sayesinde beldemizin dört bir yanında hem çocuklarımızın hem de ailelerin hoş vakit geçirebilecekleri alanları ortaya çıkarmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

IMG_4608

IMG_4615

IMG_4619