KÜÇÜKKUYU MİDİLLİ FUARI’NDA İLGİYLE KARŞILANDI…

0
193

KÜÇÜKKUYU MİDİLLİ FUARI’NDA İLGİYLE KARŞILANDI…
Ege’nin Başladığı Yer olan Türkiye’nin İncisi Küçükkuyumuz Yunanistan’ın Midilli Adası’nda düzenlenen 1. Aegean Expo Fuarı’nda (1.Türk-Yunan Kültür ve Turizm Ticaret Fuarı) en ilgi çeken stantlar arasında yer aldı. Küçükkuyu standı fuar süresinde yetkililerin konukların ziyaretçi akınına uğradı.

Körfezin incisi Küçükkuyumuz karşı komşumuz Yunanistan’ın Midilli adasında organize edilen ve geçtiğimiz yıllarda da düzenlenen ancak bu yıl yeni bir organizasyon ile 1. Aegean Expo Fuarı (1. Türk-Yunan Kültür ve Turizm Ticaret Fuarı) adı ile fuarda açtığı stand ile komşu ülkede sıcak bir ilgiyle karşılandı.
Bölgemizden Belediyeler, Ticaret Odaları ve firmaların da yer aldığı fuara, Yunanistan’ın diğer bölgelerinden işadamları, tüccarlar ve girişimciler de katıldı.

Küçükkuyu Belediyesi yetkilileri, Beldemizi en iyi şekilde tanıtabilmek için hazırlanan broşür, kitapçık, promosyon ürünleri gibi ürünleri dağıttılar.

Küçükkuyu Belediyesi standını, Fuarın açılışını gerçekleştiren, Kuzey Ege Bölge Valisi Nasos YAKALİS, Lesvos Belediye Başkanı Dimitrios VOUNATSOS ve fuar için adada bulunan bölgemiz Belediye Başkanları ile Ticaret odaları Başkanları da ziyaret etti.

2

3

4

5

6

8

9

12

10

11